ورود / ثبت نام

نکات خرید تشک خوشخواب

4/شهریور/1398 مقالات بدون دیدگاه

نکات خرید تشک خوشخواب : استراحت و خواب برای سلامتی انسان ضروری است و یکی از ملزوماتی که به کیفیت بهتر خواب شما کمک می‌کند خرید تشک خوشخواب است،خرید تشک بدون تحقیق می‌تواند منجر به بی‌خوابی‌های شبانه، کمردرد شود. در مقاله زیر به نکاتی که در زمان خرید تشک خوشخواب باید دقت کنید می‌پردازیم.

کسب اطلاعات در مورد انواع تشک

تشک‌های خوشخواب در اشکال کلاسیک تا دیگر گزینه‌ها با تکنولوژی‌های پیشرفته و کنترل از راه دور شناخته می‌شوند. اما تشک‌های فنری از انواع محبوب مشتریان هستند که با انعطافی که دارند معمولا به عنوان یک تشک خوشخواب نرم و طبی شناخته می‌شوند.

یکی دیگر از انواع خوشخواب‌ها تشک مموری فوم است که با توجه به شکل عضلات، وزن و حرارت بدن شما عملکرد کاملاً متفاوتی خواهد داشت. پس از آگاهی از انواع تشک بهتر از از نیازهای بدن خود نیز آگاه شوید.

نکاتی که در هنگام خرید تشک خوشخواب باید مدنظر بگیریم

تشک های فنری از انواع محبوب مشتریان هستند که با انعطافی که دارند معمولا به عنوان یک تشک خوشخواب طبی شناخته می شوند

آگاهی از نیازهای جسمی و فیزیکی

آیا شما به جهتی خاص یا روی شکم یا به پشت می‌خوابید؟ بعضی از تشک‌ها برای قرارگیری در موقعیت‌هایی خاص طراحی شده اند.

آیا معمولا در خواب تحرک زیادی دارید و مدام از این ور به آن ور می‌شوید یا زیاد از تخت خارج می‌شود؟ انواعی از تشک‌های خوش‌خواب برای ورود و خروج راحت تر از تخت طراحی شده‌اند. اگر عارضه های مفصلی و استخوانی یا کمردرد دارید باید همه را در زمان خرید تشک لحاظ کنید.

اگر از مشکلات پشت و کمر رنج می برید بهتر است تشکی انتخاب نمایید که در زمان خواب ،کمر شما را صاف نگهدارد و انحنا و نرمی نداشته باشد تا از فشار به مهره‌ها جلوگیری کند. چنانچه وزن بیشتری دارید باید تشک سفت تری را برگزینید.

همچنین با توجه به بلندی قد و وزن خود تشک مورد نظر را انتخاب نمایید. بسیاری از فروشندگان تشک در زمان خرید به شما توصیه می‌کنند که تشک‌ها از میزانی مشخص نباید وزن بیشتری را تحمل کنند. همه این موارد را باید پیش از خرید لحاظ نمایید.

 

برخی از انواع تشک‌های با کیفیت، قیمت بیشتری دارند و طبیعتا راحتی بهتری در حین خواب برایتان فراهم می‌کنند.

خرید تشک خوشخواب

بودجه‌تان را در نظر بگیرید

بهتر است میزان بودجه خود قبل از خرید تشک و خوشخواب را تعیین نمایید. برخی از انواع تشک‌های با کیفیت قیمت بیشتری دارند و طبیعتا راحتی بهتری در حین خواب برایتان فراهم می‌کنند.

بنابراین اگر می‌خواهید از انواعی خاص از تشک‌های سفت و یا نرم استفاده کنید نیاز است که هزینه بیشتری بپردازید. البته این هزینه چون مستقیما به جسم شما بستگی دارد مهم است. اگر می خواهید از انواع، ابعاد و آخرین قیمت تشک‌های خوشخواب اطلاعات بدست آورید کافی است سری به یکی از فروشگاه‌های کالای خواب یا وسایل چوب بزنید. از چند مغازه قیمت‌ها و جنس تشک را بپرسید.

راهنمای خرید تشک

حتما با حضور در مغازه، تست تشک را به صورت مستقیم انجام دهید

گارانتی تشک

اطمینان حاصل نموده که تشک شما همراه با گارانتی عرضه شود، بیشتر شرکت‌های معتبر تولیدکننده تشک در ایران نیز تشک‌های با کیفیت خود را با یک تا چند سال گارانتی عرضه می‌کنند که بهتر است چنین تشک‌هایی را برگزینید تا در صورت معیوب بودن و خرابی فنرها یا جنس پارچه بتواند آن را به فروشگاه بازگردانید. همچنین بهتر است از ضدآب بودن تشک نیز مطمئن شوید تا در صورت ایجاد لکه‌هایی مانند عرق بتوانید به سادگی آن را با پارچه ای نم دار‌پاک کنید.

 

 

برچسب ها: خرید تشک طبی قیمت تشک خرید تشک تشک طبی قیمت تشک طبی نکات خرید تشک خوشخوابدیدگاه
دیدگاه شما :

آخرین مطالب

آموزش بسیار ساده درست کردن کباب کوبیده با کباب پزهای سورنا صنعتطرز تهیه جوجه کباب با کباب پز های سورنا صنعتطرز تهیه کباب چنجه با کباب پزهای سورنا صنعتآموزش کباب بختیاریی در خانه با کباب پز تابشی و چدنی سورنا صنعتآموزش کباب قفقازی در خانه با کباب پز چدنی سورنا صنعتراهنمای خرید کباب پز چدنی بدون دود سورنا صنعت آموزش پخت کباب برگ زعفرانی در خانه با کباب پز چدنی سورنا صنعتآموزش پخت کباب ششلیک در خانه با استفاده از کباب پز تابشی سورنا صنعتانواع کباب پزهای سورنا صنعت ویژگی های کباب پز های چدنی سورنا صنعت با مزایای کباب پز تابشی بیشتر آشنا شوید ؟انواع تشک های خواب سورنا صنعت استراحتی تضمین شده بر روی تشک طبی سورنا صنعت15 نکته برای عمر بیشتر تشک خوابجنس پارچه های تشک های طبی سورنا صنعت چیست؟ویژگی های تشک فنری نوزاد آتوساتشک لاتکس چیست ؟تشک چه تاثیری بر خواب دارد؟انتخاب تشک مموری فوم مناسب انتخاب و خرید بهترین تشک برای حالت های خواب متفاوت