ورود / ثبت نام

راهنمای خرید کباب پز چدنی بدون دود سورنا صنعت

19/بهمن/1398 مقالات بدون دیدگاه

راهنمای خرید کباب پز چدنی بدون دود سورنا صنعت

راهنمای خرید کباب پز چدنی بدون دود سورنا صنعت : راهنمای خرید کباب پز بدون دود سورنا صنعت از روش های پخت مواد غذایی که ارزش مواد غذایی حفظ خواهد شد و ایرانیان آن را می پسندند ، کباب کردن ماده غذایی است. دراین روش گوشت و مرغ بر روی آتش قرار می گیرند و طبخ می گردند. روش های زیادی برای قرار گیری بر روی آتش و آماده کردن مواد وجود دارد. از سوخت هایی که در این کار کمک  می کند چوب ، زغال ، گاز و برق است. با توجه به آپارتمان نشینی و نزدیک شدن خانه ها به یکدیگر لازم است روشی انتخاب شود که بتوان در فضای خانه نیز کباب درست کرد.

ویژگی کباب پز چدنی بدون دود سورنا صنعت

از روش های پخت مواد غذایی که ارزش مواد غذایی حفظ خواهد شد و ایرانیان آن را می پسندند ، کباب کردن ماده غذایی است. دراین روش گوشت و مرغ بر روی آتش قرار می گیرند و طبخ می گردند. روش های زیادی برای قرار گیری بر روی آتش و آماده کردن مواد وجود دارد. از سوخت هایی که در این کار کمک خواهد می کند چوب ، زغال ، گاز و برق است. با توجه به آپارتمان نشینی و نزدیک شدن خانه ها به یکدیگر لازم است روشی انتخاب شود که بتوان در فضای خانه نیز کباب درست کرد. با توجه به این قضیه گاز و برق از بهترین سوخت ها برای کباب پزهای خانگی است. این وسیله را می توانید در فضای آشپزخانه قرار دهید و از کارایی آن سود ببرید.

  

انواع کباب پزچدنی بدون دود سورنا صنعت

کباب پزها در مدل ها ایستاده و رومیزی تولید شده اند که در مدل ایستاده می تون ارتفاع پایه ها را به صورت دستی تنظیم کرد.  نوع های زغالی ، برقی و گازی از هر دو نوع این کباب پز ها موجود است. مصرف کنندگان می توانند جهت استفاده از این وسیله در مکان های باز از نوع زغالی استفاده کنند. در محیط های بسته نیز با توجه به در دسترس بودن گاز و برق ، این دو مدل توصیه خواهند شد.

کباب پز تابشی سورنا صنعت

کباب پز چدنی 40 سورنا صنعت

کباب پز چدنی 50 سورنا صنعت

کباب پز چدنی 60 سورنا صنعت

کباب پز چدنی بدون دود سورنا صنعت

در مدل کباب پزهای برقی با توجه به اینکه دودی ایجاد نخواهند کرد ، مناسب برای فضای منزل هستند. المنت به کار رفته در این کباب پزها وظیفه تامین گرما را بر عهده دارد. از اجزای دیگر تشکیل دهنده این وسیله برقی سینی نچسبی است که افراد می توانند به عنوان تابه ای نچسب از آن استفاده نمایند. به وسیله این مدل از کباب پز می توان گباب را به روش گریل ویا پخت بر روی صفحه آماده کرد. در روش اول لازم است توری توسط ترموستات گرم گردند و ماده غذایی بر روی آن قرار گیرد. در روش دوم نیز قضیه به همین قرار است ، فقط مواد غذایی بر روی سینی نچسب قرار خواهد گرفت. در این دو روش میزان دمای تولید شده توسط ترموستات قابل تنظیم است.قطعات به کار رفته در ساخت کباب پز  چدنی بدون دود سورنا صنعت

ساخت و طراحی کباب پز چدنی بدون دود سورنا صنعت برای استفاده کنندگان مطلوب است و راضی کننده خواهد بود. از اصلی ترین اجزای تشکیل دهنده این کباب پزها می توان به سینی نچسب قابل جداسازی و شستشو، ترموستات قابل تنظیم ، سطح گریل ، درب شیشه ای قابل شستشو و شفاف جهت رویت فضای داخلی ، کلید تنظیم درجه حرارت، کلید تنظیم دستور االعمل های مخصوص پخت مواد مختلف غذایی و تنظیم کننده ارتفاه توری اشاره کرد. این اجزا در بیشتر کباب پزهای برقی دیده می شوند ، اما ممکن است در برخی از آنها یک یا چند گزینه را نیابید. تولید کنندگان در برخی از مدل ها بعضی از این اجزا را قرار نداده اند.نکات قابل توجه در خرید و نگهداری کباب پز چدنی بدون دود سورنا صنعت

هر چه امکانات و قابلیت های گنجانده شده در دستگاه بیشتر باشد، استفاده از آن نیز راحت تر خواهد بود. هر چه توان این وسیله الکتریکی بیشتر باشد، سرعت پخت مواد غذایی بیشتر خواهد بود . با توجه به نیاز و میزان استفاده از این محصول توان مناسب باید انتخاب شود. میزان استفاده از انرژی در کباب پز از گزینه های دیگریست که باید به آن توجه شود.
به وسیله کباب پز چدنی بدون دود سورنا صنعت می توان در فضای داخلی منزل انواع کباب ها را آماده کرد و طمع کباب واقعی را از کباب های آماده شده توسط این وسیله دریافت کرد. ایجاد بوی نامطبوع و دود نیز در هنگام آماده سازی کباب مشکلی ایجاد نخواهد کرد. اما لازم است پس از آماده سازی کباب و اتمام کار تمامی قسمت های کباب پز را تمیز کرد تا در موارد بعدی استفاده ، نشانی از سوختگی ولکه بر رو آن ایجاد نگردد و مواد کباب در داخل آن باقی نماند تا فاسد شوند.

 

معرفی شرکت سورنا صنعت

سورنا صنعت از واحدهای برتر صادراتی استان گلستان می‌باشد.


اهداف شرکت  سورنا صنعت

ما بر آنیم این شرکت را چنان متحول کنیم تا با توسعه کارکنان و بهبود مستمر محصولات، خدمات، انعطاف پذیری و افزایش بازدهی ، در شمار معتبرترین و مشهورترین عرضه کنندگان تجهیزات تابشی آشپزخانه‌های صنعتی درآییم. سورنا صنعت مفتخر است :  انواع کباب پز تابشی اتوماتیک، کباب پز تابشی، کباب پز چدنی چند منظوره ، کباب پز تابشی خانگی ، تجهیزات آشپزخانه صنعتی و غذاپزی را با نام تجاری سورنا صنعت در ایران تولید و به بازار عرضه نموده است.


نحوه خرید آنلاین کباب پز تابشی سورنا صنعت

شما می‌توانید برای سفارش محصولات سورنا صنعت با شماره‌های ارائه شده در همین سایت تماس گرفته و محصول مورد نیاز خود را با مناسب‌ترین قیمت ( قیمت درب کارخانه) و بالاترین کیفیت، درب منزل خود دریافت نمایید .تمام محصولات تولید شده در گروه سورنا صنعت دارا گارانتی، تائید وزارت بهداشت و نشان استاندارد می‌باشند. شما در هنگام خرید از خدمات پس از فروش 10 ساله نیز بهره‌مند خواهید شد .

 

برچسب ها: آنلاین خرید کنید در سورنا صنعت محصولات سورنا صنعت کباب پز چدنی 50 سورنا صنعت کباب پز چدنی 60 سورنا صنعت معرفی شرکت سورنا صنعت نحوه خرید آنلاین کباب پز تابشی سورنا صنعت کباب پز تابشی سورنا صنعت کباب پز چدنی 40 سورنا صنعت آموزش پخت کباب ششلیک در خانه با استفاده از کباب پز تابشی سورنا صنعت کباب پز چدنی بدون دود سورنا صنعت انواع کباب پزچدنی بدون دود سورنا صنعت راهنمای خرید کباب پز چدنی بدون دود سورنا صنعتدیدگاه
دیدگاه شما :

آخرین مطالب

آموزش بسیار ساده درست کردن کباب کوبیده با کباب پزهای سورنا صنعتطرز تهیه جوجه کباب با کباب پز های سورنا صنعتطرز تهیه کباب چنجه با کباب پزهای سورنا صنعتآموزش کباب بختیاریی در خانه با کباب پز تابشی و چدنی سورنا صنعتآموزش کباب قفقازی در خانه با کباب پز چدنی سورنا صنعتراهنمای خرید کباب پز چدنی بدون دود سورنا صنعت آموزش پخت کباب برگ زعفرانی در خانه با کباب پز چدنی سورنا صنعتآموزش پخت کباب ششلیک در خانه با استفاده از کباب پز تابشی سورنا صنعتانواع کباب پزهای سورنا صنعت ویژگی های کباب پز های چدنی سورنا صنعت با مزایای کباب پز تابشی بیشتر آشنا شوید ؟انواع تشک های خواب سورنا صنعت استراحتی تضمین شده بر روی تشک طبی سورنا صنعت15 نکته برای عمر بیشتر تشک خوابجنس پارچه های تشک های طبی سورنا صنعت چیست؟ویژگی های تشک فنری نوزاد آتوساتشک لاتکس چیست ؟تشک چه تاثیری بر خواب دارد؟انتخاب تشک مموری فوم مناسب انتخاب و خرید بهترین تشک برای حالت های خواب متفاوت