ورود / ثبت نام

بهترین تشک برای کودکان

21/آبان/1398 مقالات بدون دیدگاه

بهترین تشک برای کودکان : کودک شما برای خواب شبانه حدود 12 ساعت را بر روی تشک خود استراحت می کند . به عنوان والدین یک کودک باید از راحتی و امنیت کودک خود بر روی تشک مطمئن باشید . با گذشت زمان کودک شما یاد خواهد گرفت که خواب شبانه و شرایط خواب او بر روی فعالیت روزانه اش تاثیرگذار می باشد . کودک شما باید بر روی تشکی عاری از مواد مصنوعی شیمیایی که برای سلامتی مضر هستند بخوابد چرا که برخی از مواد شیمیایی بر روی رشد مغزی و فیزیکی کودکان تاثیر سو دارد .  بنابراین با انتخاب بهترین تشک برای کودک خود سلامتی و رشد ایمن کودک خود را تضمین می کنید .
 

عوامل موثر در انتخاب تشک کودک

اندازه تشک

متداول ترین سایز تشک کودک ، سایز تشک یک نفره می باشد . با توجه به کوچک بودن اندام کودکان ، به تخت بزرگ نیاز نخواهند داشت . استفاده از تخت بزرگ فضای بیشتری از اتاق کودک را اشغال می کند. فضایی که کودک در آن می بایست بازی کند ، تکالیفش را انجام بدهد و در آن احساس راحتی کند نباید با یک تخت بزرگ اشغال شود . انتخاب اندازه تخت وابسته به تصمیم والدین می باشد ، برخی از کودکان علاقه به مالکیت تخت بزرگ تری دارند و از اشغال شدن فضای اتاق خواب خود بی خبرند .
 

عمر مفید و دوام تشک

تشک کودکان می بایست دوام بیشتری نسبت به تشک افراد بالغ داشته باشد . قبل از خرید تشک مطمئن شوید که تشک انتخاب شده دوام بیشتری با توجه به بازی و پریدن کودکان بر روی آن خواهد داشت . تشک لاتکس یکی از بادوام ترین تشک ها در حال حاضر می باشد . استفاده از محافظ تشک نیز می تواند در بالا بردن عمر تشک کودکان موثر باشد .
 

درجه سفتی مناسب تشک برای پشتیبانی از ستون فقرات

انتخاب درجه سفتی تشک کودک در رشد و شکل گیری ستون فقرات وی تاثیر بسیاری دارد . استفاده از تشک خیلی سفت یا خیلی نرم کار اشتباهی بوده و می بایست درجه سفتی با مشورت متخصصین انتخاب شود .
 

گردش هوا در تشک

کودک شما در هنگام خواب می بایست احساس راحتی کند . تشکی که باعث عرق کردن کودک دلبند شما شود تشک مناسبی نبوده و منجر به ایجاد بیماری و حس ناخوشایند برای کودک خواهد شد . تشکی که دارای تهویه هوا باشد منجر به خواب بهتر کودک شما خواهد شد . تشک های تولید شده در خانه تشک دارای سوپاپ تهویه هوا و یا سیستم تهویه هوای مدرن هستند که تضمین کننده خواب راحت برای تمامی افراد می باشد .
 

تشک ضد حساسیت و آلرژی

در هنگام انتخاب تشک کودک می بایست تشکی آنتی باکتریال و ضد حساسیت انتخاب کنید . این تشک از رشد باکتری و ایجاد آلرژی جلوگیری می کند و علاوه بر خواب راحت، سلامتی کودک شما را در هنگام خواب تضمین می کند . تمامی تشک های خانه تشک دارای پارچه آنتی باکتریال و ضد حساسیت هستند چرا که سلامتی و راحتی شما ، هدف اصلی مجموعه خانه تشک می باشد .
 

استفاده از مواد طبیعی در ساخت تشک

بهترین تشک برای کودکان و افراد بالغ تشکی است که از مواد طبیعی و بدون به کار بردن مواد مصنوعی ساخته شده باشد . مواد مصنوعی علاوه بر ایجاد تجربه خواب بد در کودک ، بعضا دارای بو و بخارهای سمی می باشد که سلامتی کودک شما را در معرض خطر قرار می دهد. استفاده از پارچه های پنبه ای و یا استفاده از لاتکس در تشک تجربه خواب بهتری را ایجاد خواهد کرد . لاتکس از صمغ درخت کائوچو به وجود می آید و فرآیند تولید آن بسیار وقت گیر می باشد . لاتکس به علت خاصیت ارتجاعی که دارد در صورت استفاده نیاز به استفاده از فنر در تشک نمی باشد . این امر منجر به راحتی هرچه بیشتر کودک شما خواهد شد .

تشک راحت

فعالیت روزانه کودکان و فرآیند یادگیری آنها، نیازمند صرف انرژی بسیار زیادی می باشد. برای تامین این انرژی نیاز به خواب شبانه کافی و راحت می باشد. والدین کودک می بایست با تشویق کودک به خواب کافی و به موقع، فرآیند رشد و یادگیری آنها را شکل دهند. انتخاب تشک مناسب که کودک در آن احساس راحتی کند و با آرامش به خواب رود، نکته ای است که حتما باید رعایت شود تا کودک به خوبی استراحت کند.

بهترین تشک برای کودکان نه تنها یک تشک راحت بوده بلکه بادوام، طبیعی و ضد حساسیت نیز می باشد. با خرید تشک مناسب برای کودک خود علاوه بر تضمین بهترین خواب شبانه برای وی، روزی پر انرژی برای وی خواهید ساخت. خواب شبانه کافی برای کودک ضروری بوده و مستقیما بر روی رشد مغری و فیزیکی او تاثیرگذار است.

برچسب ها: سورنا صنعت خرید ارزان تشک خرید آنلاین تشک خرید اینترنتی تشک خواب خرید تشک طبی تشک طبی تشک تشک خواب مناسب ترین تشک برای کودکاندیدگاه
دیدگاه شما :

آخرین مطالب

آموزش بسیار ساده درست کردن کباب کوبیده با کباب پزهای سورنا صنعتطرز تهیه جوجه کباب با کباب پز های سورنا صنعتطرز تهیه کباب چنجه با کباب پزهای سورنا صنعتآموزش کباب بختیاریی در خانه با کباب پز تابشی و چدنی سورنا صنعتآموزش کباب قفقازی در خانه با کباب پز چدنی سورنا صنعتراهنمای خرید کباب پز چدنی بدون دود سورنا صنعت آموزش پخت کباب برگ زعفرانی در خانه با کباب پز چدنی سورنا صنعتآموزش پخت کباب ششلیک در خانه با استفاده از کباب پز تابشی سورنا صنعتانواع کباب پزهای سورنا صنعت ویژگی های کباب پز های چدنی سورنا صنعت با مزایای کباب پز تابشی بیشتر آشنا شوید ؟انواع تشک های خواب سورنا صنعت استراحتی تضمین شده بر روی تشک طبی سورنا صنعت15 نکته برای عمر بیشتر تشک خوابجنس پارچه های تشک های طبی سورنا صنعت چیست؟ویژگی های تشک فنری نوزاد آتوساتشک لاتکس چیست ؟تشک چه تاثیری بر خواب دارد؟انتخاب تشک مموری فوم مناسب انتخاب و خرید بهترین تشک برای حالت های خواب متفاوت