ورود / ثبت نام

انواع تشک های خواب سورنا صنعت

23/دی/1398 مقالات بدون دیدگاه

انواع تشک های  خواب سورنا صنعت : تمامی تشک های سورنا صنعت با کیفیت بسیار بالاتولید میشوند و مجموعه ما برای ساخت این تشک فنری از بهترین مواد و رویه و پارچه استفاده کرده است.  تمامی محصولات دارای گارانتی3-5-8-10 ساله  می باشند. تشک های سورنا صنعت دارای تمامی استاندارد های لازم است. در این مطلب انواع تشک ها را معرفی کرده ایم تا راحت تر بتوانید تشک مورد نظر خود را تهیه کنید .چنانچه قصد خرید تشک های ما را دارید ، کافیست از همین صفحه خرید کنید تا به صورت رایگان برایتان ارسال شود.

  • فنری نوزاد
  • فنری نوجوان
  • سوپر طبی ویژه
  • طبی فنری متصلmدار
  • طبی فنری فریم متصلmدار
  • فنری فریم متصل mدار
  • سوپرطبی
  • طبی

1- تشک فنری نوزاد سورنا صنعت  

 تشک فنری نوزاد آتوسا : تشک فنری نوزاد آتوسا70 با کیفیت بسیار بالا. ما برای ساخت این تشک فنری از بهترین مواد و رویه و پارچه استفاده کرده ایم. شما به قیمت کارخانه خرید می کنید.تمامی محصولات دارای گارانتی حداقل از 2 سال به بالا می باشد.تشک فنری نوزاد آتوسا70 دارای تمامی استاندارد های لازم است.و شما با این خرید بهترین هدیه را به فرزند تان داده اید.


2-تشک فنری نوجوان سورنا صنعت

 تشک فنری نوجوان آتوسا : با کیفیت بسیار بالا. این تشک فنری از بهترین مواد و رویه و پارچه استفاده کرده ایم. شما به قیمت کارخانه خرید می کنید. تمامی محصولات دارای گارانتی حداقل از 2 سال به بالا می باشد. تشک فنری نوجوان آتوسا 80 دارای تمامی استاندارد های لازم است.


3-تشک سوپر طبی ویژه سورنا صنعت

مطمئن بودن از راحتی محل خواب در هنگام شب کلید استراحت عضلات و مفاصل بدن شما خواهد بود. اگر بدن شما بتواند در وضعیتی طبیعی استراحت کند که ستون فقرات در حالتی صحیح قرار بگیرد، ماهیچه های شما می توانند استراحت کنند. اگر تشک شما متناسب با بدن شما نباشد، ماهیچه های شما باید در تمام طول شب کار کنند تا بتوانند تعادل بدن شما را حفظ کنند. این یکی از عللی است که منجر به حس درد و خشکی در زمان بیدار شدن می گردد.

ستون فقرات شما مسئولیت نگهداری بدن شما و تمامی نقش های آن در طول روز را دارد، بنابراین استراحت کافی در طول شب برای تأمین سلامت عمومی بدن امری ضروری به شمار می رود  اگر تشک شما نتواند همانند یک تشک طبی راحتی اندام شما را در هنگام استراحت تأمین کند، می تواند منجر به افزایش دردهای مفصلی شما گردد.تشک طبی سوپر طبی ویژه سورنا صنعت بهترین انتخاب است ودو نوع مختلف موجود میباشد.

تشک سوپر طبی ویژه آتوسا 160
تشک سوپر طبی ویژه آتوسا 90

4- طبی فنری متصلmدار سورنا صنعت

تشک‌های فنری به عنوان ساده‌ترین نوع تشک‌ها شناخته می‌شوند که در مقایسه با انواع دیگر ارزان‌تر هستند. در این تشک‌ها از فنر جهت افزایش نرمی تشک استفاده می‌شود. تشک‌های فنری در دو نوع با فریم و بدون فریم تولید می‌شوند. هر دو مدل از تشک‌های فنری برای افرادی با وزن زیر ۶۰ کلیوگرم مناسب است. این تشک‌ها حالت  ارتجاعی بالایی دارند .شرکت سورنا صنعت نواع مختلف تشک های طبی متصل m دار را معرفی می کند که به پنج دسته تقسیم میشوند.

تشک طبی فنری متصلmدار180
تشک طبی فنری متصلmدار 160
تشک طبی فنری متصلmدار 140
تشک طبی فنری متصلmدار 120
تشک طبی فنری متصلmدار 90

 

5- طبی فنری فریم متصل mدار سورنا صنعت

این نوع تشک‌ها فنر ندارند و معمولا از جنس فوم، اسفنج یا یونولیت ساخته می‌شوند. این تشک‌ها معمولا از نوع تشک‌های سفت هستند و از نظر زمان کارکرد، نسبت به انواع دیگر تشک‌ها عمر کمتری دارند. در این تشک‌ها به جای فنر از مواد پارچه‌ای شکلی به نام ریباند استفاده می‌شود. قیمت این تشک‌ها به شدت تحت تاثیر کیفیت مواد به کار رفته در آنهاست. برای افزایش کیفیت این تشک‌ها معمولا از مموری‌های فوم‌دار استفاده می‌شود که جنس آنها نسبت به تشک‌های غیرطبی معمولا بهتر است .و پنج نوع تشک طبی فنری فریم متصل و با ضمانت را معرفی مکنیم .

تشک طبی فنری فریم متصل mدار 180با5سال ضمانت

تشک طبی فنری فریم متصل mدار 160با5سال ضمانت

تشک طبی فنری فریم متصل mدار 140با5سال ضمانت

تشک طبی فنری فریم متصل mدار 120با5سال ضمانت

تشک طبی فنری فریم متصل mدار 90با5سال ضمانت

 

6-فنری فریم متصل mدار سورنا صنعت

جدیدترین این تشک‌ها به نام تشک‌های فنری فریم متصل وارد بازار شده که برای سلامت ستون فقرات در هنگام خواب بسیار مفید است. در این تشک‌ها فنر یا به صورت اسکلت فلزی است یا فنرهای پاکتی یا منفصل. این نوع تشک‌ها برای تمامی افراد با هر جنسیت و در هر سن و سالی مناسب است. بعلاوه به علت به کار رفتن اسفنج در آنها، عمر بالایی دارند و مدل های مختلفی از تشک های طبی فنری متصل mدار  وجود دارد .

تشک فنری فریم متصل mدار 180با3سال ضمانت

تشک فنری فریم متصل mدار 160با3سال ضمانت

تشک فنری فریم متصل mدار 90 با3سال ضمانت

تشک طبی فنری فریم متصل mدار 160

تشک طبی فنری فریم متصل mدار 90

 

7- سوپر طبی

تشک سوپر طبی آتوسا 180

تشک سوپر طبی آتوسا 160

تشک سوپر طبی آتوسا 140

تشک سوپر طبی آتوسا 120

تشک سوپر طبی آتوسا 90

 8 - طبی

نوع دیگر تشک‌های موجود در بازار تشک‌های طبی هستند. بزرگترین تفاوت تشک‌های طبی و تشک‌های فنری، عدم استفاده از فنر در ساخت تشک‌های طبی است.

تشک طبی آتوسا160

تشک طبی آتوسا90

تشک های طبی برای افرادی که از درد کمر و مفاصل رنج می برند طراحی شده اند. این نوع دردها نیاز به توجه خاص دارند. تشک های طبی با استفاده از فناوری های خاص به بهبود و کاهش درد این افراد کمک می کند. مطالعات نشان دادند که کیفیت و استحکام تشک ها پس از گذشت 7 سال از بین می رود. پس از 8 ساله شدن تشک، تهیه یک تشک جدید و طبی یکی از ضروریات تأمین یک خواب راحت برای شماست.


خرید مستقیم تشک از کارخانه

انواع تشک طبی فنری، تشک فنری نوزاد و تشک سوپر طبی را از سورنا صنعت خرید نمایید.

برچسب ها: سوپر طبی طبی تشک فنری نوجوان سورنا صنعت طبی فنری متصلmدار سورنا صنعت تشک فنری نوزاد سورنا صنعت سوپر طبی ویژه سورنا صنعت طبی فنری متصلmدار طبی فنری فریم متصل mدار انواع تشک های سورنا صنعتدیدگاه
دیدگاه شما :

آخرین مطالب

آموزش بسیار ساده درست کردن کباب کوبیده با کباب پزهای سورنا صنعتطرز تهیه جوجه کباب با کباب پز های سورنا صنعتطرز تهیه کباب چنجه با کباب پزهای سورنا صنعتآموزش کباب بختیاریی در خانه با کباب پز تابشی و چدنی سورنا صنعتآموزش کباب قفقازی در خانه با کباب پز چدنی سورنا صنعتراهنمای خرید کباب پز چدنی بدون دود سورنا صنعت آموزش پخت کباب برگ زعفرانی در خانه با کباب پز چدنی سورنا صنعتآموزش پخت کباب ششلیک در خانه با استفاده از کباب پز تابشی سورنا صنعتانواع کباب پزهای سورنا صنعت ویژگی های کباب پز های چدنی سورنا صنعت با مزایای کباب پز تابشی بیشتر آشنا شوید ؟انواع تشک های خواب سورنا صنعت استراحتی تضمین شده بر روی تشک طبی سورنا صنعت15 نکته برای عمر بیشتر تشک خوابجنس پارچه های تشک های طبی سورنا صنعت چیست؟ویژگی های تشک فنری نوزاد آتوساتشک لاتکس چیست ؟تشک چه تاثیری بر خواب دارد؟انتخاب تشک مموری فوم مناسب انتخاب و خرید بهترین تشک برای حالت های خواب متفاوت