ورود / ثبت نام

انتخاب و خرید بهترین تشک برای حالت های خواب متفاوت

9/دی/1398 مقالات بدون دیدگاه

انتخاب و خرید بهترین تشک برای حالت های خواب متفاوت : خواب با کیفیت و سالم، انرژی لازم برای بدن و مغز را تامین نماید و هورمون های لازم برای بهبود اعضای آسیب دیده یا خسته بدن را آزاد نماید. با فراهم کردن مواردی نظیر تشک مناسب، به طور کلی شرایط مناسب برای خواب شبانه راحت، فرد عملکرد بهتری از خود در روز به نمایش خواهند گذاشت. بهتر است در انتخاب و خرید تشک، حالات خوابمان را نیز در نظر بگیریم  تا با خیال راحت به استراحت بپردازیم. در ادامه در مورد تشک مناسب برای حالات خواب مختلف بیشتر توضیح خواهیم داد، با ما همراه باشید.

بهترین تشک برای حالت های خواب متفاوت

تشک یکی از عوامل بسیار مهم در سلامت بدن و سلامت خواب و روان است. اگر تشک شما با حالت طبیعی بدنتان در هنگام خواب تطبیق داده شود، خواب شبانه سرشار از آرامش خواهید داشت.

حالات مختلف خواب و تشک های مناسب برای این حالات ها به شرح  زیر است:

تشک مناسب برای کسانی که به پشت می خوابند:

بسیاری از پزشکان توصیه می کنند که به پشت بخوابید. سالم ترین طرز خواب برای بیشتر افراد، خوابیدن به پشت است. زیرا به سر، گردن و ستون فقرات شما اجازه می دهد در یک وضعیت خنثی استراحت کند. این به این معنی است که هیچ فشار اضافه ای در این نواحی نیست و احتمال خیلی کمی وجود دارد که شما احساس درد کنید. برای این حالت خوابیدن ما به شما تشک های فومی از نوع تخت را پیشنهاد می کنیم. این تشک برای کسانی است که به پشت می خوابند مناسب است، و برای فراهم کردن یک ثبات و استحکام از سر تا نوک پا و از گوشه به گوشه تشک، طراحی شده تا بتواند از تمام بدن شما حمایت کند.

انتخاب و خرید بهترین تشک برای حالت های خواب متفاوت

تشک مناسب برای کسانی که به بغل می خوابند:

 اگر حالت خوابیدن شما به صورتی است که به بغل می خوابید و دست و پاهایتان در جلوی شما قرار دارد. احتمالا تشک نرم تری احتیاج دارید. به دلیل اینکه افرادی که به بغل می خوابند، فشار بیشتری را به یک سمت بدن وارد می کنند، یک تشک نرم تر به طور خاص به این منظور طراحی شده تا فشار وارده بر شانه ها و پهلو ها را به پایین ترین حد ممکن کاهش دهد، تا در طول شب کمتر بچرخید. از طرف دیگر، خوابیدن به بغل، به جای خوابیدن به پشت یا شکم، ممکن است بهترین حالت خوابیدن برای داشتن مغز سالم باشد.

انتخاب و خرید بهترین تشک برای حالت های خواب متفاوت

تشک مناسب حالت خواب جنینی:

افراد زیادی به حالت خواب جنینی می خوابند به این صورت که شما روی یک سمتتان هستید و مثل یک توپ حلقه زده اید. وضعیت جنینی روی سمت چپ بهترین حالت برای زنان باردار (زیرا گردش خون را بهبود می بخشد) و خرخر کردن است. البته خوابیدن در وضعیت جنینی در حالی که خیلی سخت حلقه زده اید ممکن است تنفس را برای دیافراگم شما سخت کند و ممکن است صبح که از خواب بیدار شدید، احساس درد کنید به خصوص اگر آرتروز مفاصل دارید. اگر شما در وضعیت جنینی می خوابید، یک تشک نرم، کمک می کند تا فشار روی مفاصل کاهش پیدا کند.

انتخاب و خرید بهترین تشک برای حالت های خواب متفاوت

تشک مناسب برای کسانی که روی شکم می خوابند:

اگرچه خوابیدن روی شکم ممکن است به مشکل خر خر کردن شما کمک کند، ولی مشکلات بدن شما را نمایان می کند و ممکن است باعث دردی وحشتناک در گردن و کمر شود. کسانی که روی شکم می خوابند، اغلب خیلی سخت می خوابند، زیرا این مدل خاص باعث به هم ریختن انحنای طبیعی ستون فقرات می شود و در نهایت باعث درد در قسمت پایین کمر می شود. اگر شما روی شکم می خوابید، دنبال تشکی بگردید که تقریبا سفت باشد و بین نوع تشک فوم یا تشک فنری، فوم را انتخاب کنید، از آن جایی که آنها امکانات بهتری دارند.

انتخاب و خرید بهترین تشک برای حالت های خواب متفاوت

تشک مناسب برای کسانی که مثل ستاره ماهی می خوابند:

وضعیت ستاره ماهی، وضعیت خیلی معروفی است، دست ها و پاهای شما به سمت بیرون کشیده شده است. شما جمع شده نیستید و فضای زیادی برای یک خواب شبانه عالی دارید. هنگامی که شما در حالت ستاره ماهی به پشت خوابیده اید، تشک سفت بهترین انتخاب برای شما است زیرا از کل بدنتان حمایت می کند.

تشک مناسب برای افراد بی خواب:

اگر تشک شما خیلی سفت یا خیلی نرم باشد، ماهیچه های شما منقبض می شوند، انگار که با تشک در حال جنگیدن هستند. این ممکن است دلیلی باشد برای اینکه مردم تمام شب را در تخت چرخ می زنند. یک نوع تشک سفت ژل فومی را به عنوان یک گزینه مناسب پیشنهاد می کنیم، چرا که هم سفت است و هم نرم، و از کمر شما حمایتی می کند.

تشک مناسب برای زوج هایی که مختلف می خوابند:

شریک شدن در تخت، از همان ابتدا مشکلاتی به همراه دارد. دائم باید نگران این باشید که جای زیادی را در تخت اشغال کرده اید. و دو نفر با شکل های خوابیدن کاملا متفاوت کار را سخت تر می کند. بهترین راه توافق تشکی است که تمام حالات خواب را حمایت می کند و در این شرایط تشک های نیمه سفت بهترین انتخاب است.

انتخاب و خرید بهترین تشک برای حالت های خواب متفاوت

خرید اینترنتی تشک خواب

با توجه به اینکه فروشگاه های متنوعی برای فروش تشک وجود دارد و باتوجه به حجم بازار خریدران تشک خوا با این مشکل روبه رو هستند که وقت کافی برای بازدید از فروشگاه ها را ندارند، از همین رو فروشگاه سورنا صنعت برای رفاه حال مشتریان خود  در زمینه فروش اینترنتی تشک خواب فعالیت می کند. خریداران عزیز می تواند با وارد شدن به سایت سورنا صنعت محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش دهند تا برایشان ارسال شود.

قیمت تشک خواب در سورنا صنعت

با توجه به متریال هایی که در ساخت تشک خواب استفاده می شود و هم چنین ابعاد آن و رویه تشک قیمت این محصول متغیر می باشد. برای اطلاع بیشتر از قیمت بروز تشک ها می توانید به سایت سورنا صنعت www.surenasanat.com مراجعه کنید.

خرید تشک مناسب

فروشگاه اینترنتی سورنا صنعت در زمینه تولید، تأمین، فروش و توزیع انواع محصولات صنعتی و نیمه صنعتی و خانگی فعالیت میکند. در حال حاضر با مجموعه ای هدفمند و تیم مدیریتی قوی، پای در عرصه فروشگاه آنلاین گذاشته است. این مجموعه بیش از 8 سال به صورت سنتی در بازار حضوری قوی داشته است. برای خرید تشک طبی با قیمت مناسب به فروشگاه اینترنتی سورنا صنعت که در زمینه فروش انواع تشک فعالیت می کند سر بزنید.

خرید مستقیم تشک از کارخانه

انواع تشک طبی فنری، تشک فنری نوزاد و تشک سوپر طبی را از سورنا صنعت خرید نمایید.

برچسب ها: خرید اینترنتی تشک سورنا صنعت خرید تشک از سورنا صنعت خرید ارزان تشک انواع تشک خرید تشک تشک انتخاب و خرید بهترین تشک برای حالت های خواب متفاوتدیدگاه
دیدگاه شما :

آخرین مطالب

آموزش بسیار ساده درست کردن کباب کوبیده با کباب پزهای سورنا صنعتطرز تهیه جوجه کباب با کباب پز های سورنا صنعتطرز تهیه کباب چنجه با کباب پزهای سورنا صنعتآموزش کباب بختیاریی در خانه با کباب پز تابشی و چدنی سورنا صنعتآموزش کباب قفقازی در خانه با کباب پز چدنی سورنا صنعتراهنمای خرید کباب پز چدنی بدون دود سورنا صنعت آموزش پخت کباب برگ زعفرانی در خانه با کباب پز چدنی سورنا صنعتآموزش پخت کباب ششلیک در خانه با استفاده از کباب پز تابشی سورنا صنعتانواع کباب پزهای سورنا صنعت ویژگی های کباب پز های چدنی سورنا صنعت با مزایای کباب پز تابشی بیشتر آشنا شوید ؟انواع تشک های خواب سورنا صنعت استراحتی تضمین شده بر روی تشک طبی سورنا صنعت15 نکته برای عمر بیشتر تشک خوابجنس پارچه های تشک های طبی سورنا صنعت چیست؟ویژگی های تشک فنری نوزاد آتوساتشک لاتکس چیست ؟تشک چه تاثیری بر خواب دارد؟انتخاب تشک مموری فوم مناسب انتخاب و خرید بهترین تشک برای حالت های خواب متفاوت