ورود / ثبت نام

استراحتی تضمین شده بر روی تشک طبی سورنا صنعت

21/دی/1398 مقالات بدون دیدگاه

استراحتی تضمین شده بر روی تشک طبی سورنا صنعت : مطمئن بودن از راحتی محل خواب در هنگام شب کلید استراحت عضلات و مفاصل بدن شما خواهد بود. اگر بدن شما بتواند در وضعیتی طبیعی استراحت کند که ستون فقرات در حالتی صحیح قرار بگیرد، ماهیچه های شما می توانند استراحت کنند. اگر تشک شما متناسب با بدن شما نباشد، ماهیچه های شما باید در تمام طول شب کار کنند تا بتوانند تعادل بدن شما را حفظ کنند. این یکی از عللی است که منجر به حس درد و خشکی در زمان بیدار شدن می گردد.شما  میتوانید با استفاده مناسب از تشک های طبی سورنا صنعت این مشکل را حل کنید و با آرامش خاطر یک خواب آسوده داشته باشید .و یک تشک طبی با طراحی ویژه خود می تواند خوابی راحت را برای شما به ارمغان بیاورد.

ستون فقرات شما مسئولیت نگهداری بدن شما و تمامی نقش های آن در طول روز را دارد، بنابراین استراحت کافی در طول شب برای تأمین سلامت عمومی بدن امری ضروری به شمار می رود. اگر تشک شما نتواند همانند یک تشک طبی راحتی اندام شما را در هنگام استراحت تأمین کند، می تواند منجر به افزایش دردهای مفصلی شما گردد.
یک خواب راحت با استفاده از تشک طبی


ساختار اصلی تشک طبی

تشک های طبی با لایه های نگهدارنده متنوعی در بازار وجود دارند تا امکانات متفاوتی را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند.

در اینجا تعدادی از ساختارهای داخلی تشک های طبی  سورنا صنعت را معرفی می کنیم:

    ارگونومیک: تشک تمام طبی ارگونومیک همان گونه که از نام آن پیداست کاملا مناسب ارگونومی بدن انسان می‌باشد.
  مموری فوم- این نوع تشک می تواند در حل مشکل افرادی که دارای افرادی که دارای دردهای کمر و ستون فقرات هستند مفید باشد.
     هیبرید :
نقطه اوج تکنولوژی های مرتبط با خواب در چندین دهه هستند. این تشک ها با ترکیب کردن دو یا چند سیستم نگهدارنده متفاوت (معمولاً مموری فوم ها با سیستم فنر داخلی پیشرفته) ساخته شده اند.
    لاتکس: تشک لاتکس به خاطر حالت فنری که دارند می توانند کمردرد را کاهش دهند.
 

یکی از مهمترین عوامل در ساخت تشک های طبی چیست؟

تراکم فوم در آن ها است. معمولاً فوم های با تراکم بالا (5 پوند) از نحوه قرارگیری ستون فقرات و تعادل آن بهتر محافظت می کنند. فوم های با تراکم متوسط (4 پوند) قابلیت کمتری در فرم گیری به شکل بدن دارند. و فوم های با تراکم پایین (2-3 پوند) تأثیر کمتری بر کاهش کمردرد دارند.

همچنین طیف وسیعی از تشک های طبی تولید می شوند که می توانند به صورت رول پیچیده شوند و در نتیجه به شما امکان انتخاب و تغییر محل خواب خود را می دهند.

آیا میزان سفتی تشک بر کیفیت خواب افراد مؤثر است؟

میزان انعطاف مناسب در تشک بسته به نحوه خوابیدن شخص، قد و وزن او متفاوت است. افرادی که به پهلو می خوابند و زیاد از پهلویی به پهلوی دیگر جابه جا می شوند، باید به دنبال تشک های نرم تری باشند. نحوه قرارگیری این افراد بر کاهش فشار بر ستون فقرات مؤثر بوده و بنابراین بهتر است که تشک بتواند شکل طبیعی بدن را به خود بگیرد.

تشک های نرم برای چه افرادی مناسب است؟

تشک های با نرمی متوسط برای افرادی که مدام حالت خواب خود را تغییر می دهند اما به محافظت از ستون فقرات نیاز دارند مناسب هستند. این فوم ها بهترین انتخاب برای افرادی هستند که بیشتر به پشت می خوابند و پایین کمر آن ها باید به طرز صحیح قرار گیرد.

تشک های سفت  برای چه افرادی مناسب است؟

تشک های سفت انتخاب مناسبی برای افرادی هستند که به شکم می خوابند یا وزنی بیش از 95 کیلوگرم دارند و یا دچار کمردرد هستند. این نوع تشک کمر و ستون فقرات را در وضعیتی ثابت و راحت قرار می دهد و از فرو رفتن بدن در تشک در حین خواب که منجر به بروز درد در بخش های پایینی کمر می شود، پیشگیری می کند.

راحتی و محافظت از کمر و کل بدن با استفاده از تشک طبی سورنا صنعت

زمانی که دراز می کشید باید بدن شما در یک راستا و صاف به گونه ای قرار گیرد که کاملاً با سطح تشک در تماس باشد و برای کاهش فشار بر ستون فقرات شما، وزن بدن شما را در تمامی نقاط پخش شود.

در این حالت ستون فقرات شما در حالتی صاف قرار گرفته و گردن، شانه ها، و قسمت های مختلف کمر محافظت می شوند. اگر بین بدن و سطح تشک فاصله باشد، امکان محافظت کامل از اعضای بدن و مفاصل شما وجود نخواهد داشت و منجر به درد مفاصل خواهد شد.

با توجه به موارد ذکر شده استفاده از تشک های طبی برای افرادی که دارای درد در ناحیه کمر هستند و نیاز به محافظت ویژه از نحوه قرارگیری ستون فقرات دارند امری ضروری است. انواع تشک طبی، تشک طبی فنری، سوپر طبی , فنری فریم متصل mدار  و تشک فنری طبی نوجوان  تولید شده توسط مجموعه سورنا صنعت برای هدیه یک خواب راحت به شما تولید و ارائه می شود.

 

سفتی مناسب تشک طبی

تشک های طبی به صورت تخصصی و برای مقابله با دردهای شبانه مفاصل و ستون فقرات و بر اساس آخرین مطالعات انجام شده بر ناهنجاری های ستون فقرات و مفاصل طراحی شده اند. درجه سفتی سطح این تشک ها به گونه ای است که ستون فقرات شما را به خوبی محافظت می کند اما اجازه نمی دهد که مانند تشک های خیلی نرم قسمت های میانی بدن در تشک فرو روند.

اگر تشک شما خیلی نرم باشد، قسمت میانی بدن شما در تشک فرو می رود و این امر منجر به خم شدن ستون فقرات و تغییر شکل به حالت غیر طبیعی و در نتیجه کمردرد می گردد. از آنجا که این تشک ها سطح سفت تری نسبت به تشک های معمولی دارند، نیاز افرادی که خوابیدن بر روی زمین ترجیح می دهند را تأمین می کند.

تشخیص اینکه در زمان استراحت و خواب در شب چگونه راحت تر باشید امری مهم است. ممکن است آنچه راحتی فردی را تأمین می کند با دیگری متفاوت باشد چرا که شاید کمر و دردهای شما نیاز به توجهی خاص داشته باشد.

تشک های طبی برای افرادی که از درد کمر و مفاصل رنج می برند طراحی شده اند. این نوع دردها نیاز به توجه خاص دارند. تشک های طبی با استفاده از فناوری های خاص به بهبود و کاهش درد این افراد کمک می کند. مطالعات نشان دادند که کیفیت و استحکام تشک ها پس از گذشت 7 سال از بین می رود. پس از 8 ساله شدن تشک، تهیه یک تشک جدید و طبی یکی از ضروریات تأمین یک خواب راحت برای شماست.

خرید مستقیم تشک از کارخانه

 

انواع تشک طبی فنری، تشک فنری نوزاد و تشک سوپر طبی را از سورنا صنعت خرید نمایید.

 

 

برچسب ها: خرید تشک طبی از سورنا صنعت خرید تشک خرید تشک طبی فنری خرید تشک طبی تشک طبی ارگونومیک سورنا صنعت مموری فوم سورنا صنعت تشک هیبرید سورنا صنعت تشک لاتکس ارگونومیک ساختارهای داخلی تشک های طبی سورنا صنعت مموری فوم مهمترین عوامل در ساخت تشک های طبی ساختار اصلی تشک طبی یکی از مهمترین عوامل در ساخت تشک های طبی خرید تشک طبی نوزاددیدگاه
دیدگاه شما :

آخرین مطالب

آموزش بسیار ساده درست کردن کباب کوبیده با کباب پزهای سورنا صنعتطرز تهیه جوجه کباب با کباب پز های سورنا صنعتطرز تهیه کباب چنجه با کباب پزهای سورنا صنعتآموزش کباب بختیاریی در خانه با کباب پز تابشی و چدنی سورنا صنعتآموزش کباب قفقازی در خانه با کباب پز چدنی سورنا صنعتراهنمای خرید کباب پز چدنی بدون دود سورنا صنعت آموزش پخت کباب برگ زعفرانی در خانه با کباب پز چدنی سورنا صنعتآموزش پخت کباب ششلیک در خانه با استفاده از کباب پز تابشی سورنا صنعتانواع کباب پزهای سورنا صنعت ویژگی های کباب پز های چدنی سورنا صنعت با مزایای کباب پز تابشی بیشتر آشنا شوید ؟انواع تشک های خواب سورنا صنعت استراحتی تضمین شده بر روی تشک طبی سورنا صنعت15 نکته برای عمر بیشتر تشک خوابجنس پارچه های تشک های طبی سورنا صنعت چیست؟ویژگی های تشک فنری نوزاد آتوساتشک لاتکس چیست ؟تشک چه تاثیری بر خواب دارد؟انتخاب تشک مموری فوم مناسب انتخاب و خرید بهترین تشک برای حالت های خواب متفاوت