ورود / ثبت نام

آموزش پخت کباب برگ زعفرانی در خانه با کباب پز چدنی سورنا صنعت

21/بهمن/1398 مقالات بدون دیدگاه


کباب برگ زعفرانی در خانه با کباب پز چدنی سورنا صنعت

کباب برگ از جمله کباب‌های خوشمزه‌ای است که معمولاً در خانه تهیه نمی‌شود. شاید یکی از دلایل آن نبود کباب پزها در خانه‌ها بوده، اما امروزه به دلیل استقبال مردم از خرید کباب پز گازی چدنی سورنا صنعت و استفاده از آن ما شاهد حضور این کباب خوشمزه در سفره‌های خانواده‌ها هستیم . در ایران انواع کباب‌های مختلف وجود دارد . شما می‌توانید در هر گوشه‌ای از این کشور یک نوع کباب را پیدا کنید. اما کباب‌هایی نیز هستند که در همه جای ایران یافت می‌شوند. در بین کباب برگ زعفرانی از آن نوع کباب‌ها هست که می‌توان همه جا آن را یافت. یکی از لذیذترین کباب‌ها که طعم و عطر ویژه‌ای دارد .


 

طرز تهیه کباب برگ زعفرانی با کباب پز چدنی سورنا صنعت

شما می‌توانید باکمی دقت و همچنین کمک گرفتن از کباب پز چدنی خانگی یکی از لذیذترین کباب‌های دنیا را به‌راحتی و کاملاً بهداشتی در خانه طبخ کنید. سفره‌های شما در مهمانی‌ها و دور همی ها با طبخ کباب برگ زعفرانی جلوه خاصی خواهد داشت.


آموزش درست کردن کباب برگ زعفرانی در خانه با کباب چدنی  60 سانتی سورنا صنعت
 

مواد لازم برای تهیه کباب برگ زعفرانی ( برای 4 سیخ ) :

    گوشت راسته یا فیله گوسفند یا گوساله 500 گرم.
    پیاز 2 عدد.
    روغن زیتون یا روغن مایع 4 قاشق.
    کره : 50 گرم.
    زعفران ساییده شده : به مقدار لازم.
    فلفل سیاه : یک دوم قاشق چای خوری.
    گوجه : برای کباب کردن 2 عدد.
    لیموترش برای سرو در کنار کباب : 2 عدد.
    سبزی جعفری برای سرو در کنار کباب : به مقدار مورد نیاز.

 

 

طرز تهیه کباب برگ زعفرانی خوشمزه با کباب پز چدنی 50 سانتی سورنا صنعت

ابتدا شما باید گوشت‌ها رو خوب بشویید و خشک کنید .گوشت را بر روی یک سطح صاف قرار داده و با استیک کوب بکوبید تا گوشت پهن شود.
پیاز را به‌صورت خلالی خرد کنید و همراه با روغن و مقداری زعفران ساییده شده و فلفل سیاه داخل کاسه‌ای بریزید.

 

تکه‌های گوشت کوبیده شده را در کاسه پیازها قرار داده و روی آن را بجوشانید و به مدت 8 ساعت در داخل یخچال قرار دهید تا گوشت کوبیده شده مزه دار شود.
پس از سپری شدن مدت زمان لازم گوشت را روی یک سطح صاف قرار دهید و سپس آرام سیخ را از زیر دستانتان وارد کنید تا گوشت به سیخ زده شود .
تکه‌های گوشت باید پس از به سیخ کشیده شدن به هم چسبیده باشند و هیچ فضای خالی بین گوشت‌ها نباشد.
سیخ‌ها را به ترتیب در داخل کباب پز چدنی خانگی قرار داده و شروع به کباب کردن نمایید.
در فواصل زمانی منظم سیخ را در رون کباب پز برگردانید تا هر دو طرف سیخ‌ها مغز پخت شود.
کمی بعد از اینکه هر دو طرف سیخ‌ها مقداری پخته شود کره را به همراه مقدار زعفران ساییده شده باقی مانده مخلوط کنید و بر روی کباب‌ها بمالید تا زعفران و کره به خرد کباب‌ها برود .

بعد از پخته شدن کامل کباب‌ها آن‌ها مستقیم از داخل کباب پز به روی بشقاب برنج ببرید .
گوجه‌ها را دو تکه کرده و آن‌ها را نیز به سیخ بکشید.
 سیخ گوجه‌ها را در داخل کباب پز خانگی قرار داده و آن‌ها را نیز کباب کنید .
 کباب برگ زعفرانی را می‌توانید همراه با برنج ، گوجه ، لیموترش و جعفری سرو کنید .

 


 

نکته‌های مهم در هنگام درست کردن کباب برگ زعفرانی

بعد از خشک کردن گوشت‌ها باید آن‌ها را به تکه‌های مناسب خرد کنید. پهنای مورد نیاز برای کباب برگ زعفرانی 4 انگشت( حدود 8 سانتی متر) است.
 گوشت‌های تکه شده را باید با استیک کوب بکوبید.بهترین مقدار ضخامت گوشت‌ها در هنگام کوبیده شدن نیم سانتی متر است .
 بعد از اینکه گوشت‌ها را از داخل ظرف پیاز خارج کردید مطمئن شوید که هیچ پیازی به گوشت‌های کوبیده شده نچسبیده باشد. ( پیاز چسبیده شده در هنگام کباب شدن می‌سوزد و بو طعم بدی از خود به‌جا می‌گذارد. )
 کباب را مستقیم از روی کباب پز به روی برنج منتقل کنید. چرا که نان چربی کباب گرفته و کباب را خیلی زود خشک می‌کند .
 اگر کباب برگ زعفرانی نرم‌تری را می‌خواهید داشته باشد . یک عدد کیوی متوسط را رنده کنید و به مخلوط پیاز خرد شده اضافه کنید. این کار باید قبل از خواباندن گوشت در مخلوط پیاز انجام شود.

 


 

به هیچ عنوان تا قبل از زمان کباب کردن به گوشت‌ها نمک نزنید. چرا که نمک باعث سفت شدن گوشت‌ها می‌شود.
اگر کباب چرب‌تری می‌خواهید می‌توانید مقداری دنبه را لابه لای گوشت‌ها در هنگام به سیخ کشیده شدن قرار دهید تا در هنگام کباب شدن دنبه‌ها آب شده و گوشت را چرب‌تر کنند .
اگر می‌خواهید کباب شما مزه‌های خاصی داشته باشد می‌توانید از دو حبه سیر رنده شده ، جوز هندی و برگ رز ماری استفاده کنید. این موارد باید در هنگام خوابانده شدن گوشت در مخلوط پیاز به گوشت اضافه شوند.
بهترین گوشت برای کباب برگ زعفرانی گوشتی است که سه روز از زمان کشتار دام گذشته باشد. اگر گوشتی که در اختیار دارید تازه است بهتر است کمی صبر کنید .

پخت کباب برگ زعفرانی در کباب پز چدنی 40 سانتی سورنا صنعت

سیخ‌های کباب برگ زعفرانی را در درون کباب پز خانگی خود قرار دهید . شما می‌توانید چند دقیقه قبل از قرار دادن سیخ‌ها کباب پز  چدنی خانگی خود را روشن کنید . در صورتی که از کباب پز چدنی خانگی استفاده می‌کنید می‌توانید چند دقیقه قبل از قرار دادن سیخ‌ها کباب پز را روشن کنید تا به‌خوبی داغ شوند.
شما می‌توانید در هنگام پخت کباب مخلوط زعفران و کره را به کباب‌ها اضافه کنید. باید آن مخلوط به‌آرامی بر روی کباب‌ها کشیده شود تا رنگ و طعم کباب به‌آرامی تغییر کند.
برای پخت بهتر کباب برگ زعفرانی بهتر است از کباب پز چدنی خانگی استفاده کنید . این کباب پزها انرژی گرمایشی را به‌ صورت یکنواخت به سطح کباب تابانده باعث می‌شود که کباب‌ها به‌صورت یکنواخت طبخ شوند .


بهترین برند کباب پز  چدنی خانگی گازی برای پخت کباب برگ زعفرانی

دیگر زمان استفاده از زغال و آماده سازی منقل برای پخت کباب در خانه‌ها به سر آمده است. بوی بد زغال سوخته و دود ناشی از آن اصلاً برای محیط‌های آپارتمانی مناسب نیست. برای همین بهتر است که از بهترین کباب پز خانگی موجود در بازار استفاده کنید .
کباب پز خانگی چدنی سورنا صنعت با استفاده گاز شهری حرارت لازم برای پخت کباب را به‌راحتی تأمین می‌کند. بهترین برند برای خرید یک کباب پزچدنی، برند سورنا صنعت می‌باشد. این کباب پز تابشی خانگی با گاز شهری کار کرده و ما را از داشتن هر نوع کباب پز دیگری بی‌نیاز می‌کند .
شما می‌توانید با تهیه کباب پز چدنی سورنا صنعت انواع کباب‌های خوشمزه را در منزل برای خانواده و مهمانان خود پخته و از بوی بد و دود کباب راحت شوید . این کباب پزها بدون دود می‌باشند.

 


راهنمای استفاده و خرید از کباب پز چدنی خانگی سورنا صنعت در منزل

شما می‌توانید کباب پز تابشی برند سورنا صنعت را در منزل خود به‌راحتی به گاز شهری و یا در صورت نیاز به گاز LPG وصل نمایید . بدنه این کباب پز از ورقه‌های استیل ساخته شده است و به‌راحتی می‌توان بعد از طبخ غذا آن را تمیز کرد.
پخت کباب در کباب پز چدنی خانگی بسیار آسان بوده و شما می‌توانید در هر نوبت پخت کباب، 7 سیخ را برای پخت در درون کباب پز قرار دهید.پخت کباب توسط گاز شهری و کباب پز چدنی خانگی کاملاً بهداشتی بوده و شما می‌توانید با خیال راحت اقدام به پخت و کباب کردن انواع کباب‌ها در این کباب پز نمایید .


معرفی انواع کباب پز های شرکت سورنا صنعت

کباب پز چدنی خانگی که در بازار با نام کباب پز چدنی سورنا صنعت نیز شناخته می‌شود محصول شرکت سورنا صنعت می‌باشد . این شرکت در زمینه تولید تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی و کباب پزهای خانگی فعالیت دارد .سورنا صنعت محصولات خود را به بازار عرضه نموده است و به‌ خوبی نظر خریداران و کاربران را به خود جلب کند.


 

نحوه خرید آنلاین کباب پز چدنی خانگی سورنا صنعت

شما می‌توانید برای سفارش  آنلاین محصول کباب پز چدنی خانگی سورنا صنعت با شماره‌های ارائه شده در همین سایت تماس گرفته و کباب پز خود را با مناسب‌ترین قیمت ( قیمت درب کارخانه) و بالاترین کیفیت، درب منزل خود دریافت نمایید .تمام محصولات تولید شده در سورنا صنعت دارا گارانتی، تائید وزارت بهداشت و نشان استاندارد می‌باشند. شما در هنگام خرید از خدمات پس از فروش چند ساله نیز بهره‌مند خواهید شد .


بیشتر بخوانید :

آموزش درست کردن کباب ششلیک در خانه با کباب پز تابشی سورنا صنعت

ویژگی های کباب پز چدنی خانگی سورنا صنعت 

با مزایای کباب پز تابشی بیشتر آشنا شوید

برچسب ها: آموزش درست کردن کباب برگ زعفرانی در خانه با کباب چدنی 60 سانتی سورنا صنعت طرز تهیه کباب برگ زعفرانی با کباب پز چدنی سورنا صنعت سورنا صنعت خرید آنلاین محصولات سورنا صنعت پخت کباب برگ زعفرانی در کباب پز چدنی 40 سانتی سورنا صنعت نکته‌های مهم در هنگام درست کردن کباب برگ زعفرانی طرز تهیه کباب برگ زعفرانی خوشمزه با کباب پز چدنی 50 سانتی سورنا صنعت معرفی انواع کباب پز های شرکت سورنا صنعت راهنمای استفاده و خرید از کباب پز چدنی خانگی سورنا صنعت در منزل بهترین برند کباب پز چدنی خانگی گازی برای پخت کباب برگ زعفرانی با مزایای کباب پز تابشی بیشتر آشنا شوید آموزش درست کردن کباب ششلیک در خانه با کباب پز تابشی سورنا صنعت ویژگی های کباب پز چدنی خانگی سورنا صنعت نحوه خرید آنلاین کباب پز چدنی خانگی سورنا صنعتدیدگاه
دیدگاه شما :

آخرین مطالب

آموزش بسیار ساده درست کردن کباب کوبیده با کباب پزهای سورنا صنعتطرز تهیه جوجه کباب با کباب پز های سورنا صنعتطرز تهیه کباب چنجه با کباب پزهای سورنا صنعتآموزش کباب بختیاریی در خانه با کباب پز تابشی و چدنی سورنا صنعتآموزش کباب قفقازی در خانه با کباب پز چدنی سورنا صنعتراهنمای خرید کباب پز چدنی بدون دود سورنا صنعت آموزش پخت کباب برگ زعفرانی در خانه با کباب پز چدنی سورنا صنعتآموزش پخت کباب ششلیک در خانه با استفاده از کباب پز تابشی سورنا صنعتانواع کباب پزهای سورنا صنعت ویژگی های کباب پز های چدنی سورنا صنعت با مزایای کباب پز تابشی بیشتر آشنا شوید ؟انواع تشک های خواب سورنا صنعت استراحتی تضمین شده بر روی تشک طبی سورنا صنعت15 نکته برای عمر بیشتر تشک خوابجنس پارچه های تشک های طبی سورنا صنعت چیست؟ویژگی های تشک فنری نوزاد آتوساتشک لاتکس چیست ؟تشک چه تاثیری بر خواب دارد؟انتخاب تشک مموری فوم مناسب انتخاب و خرید بهترین تشک برای حالت های خواب متفاوت